facebook twiter youtube

                          Napisz do nas lub zadzwoń 

superhorse@firma.pl

superhorse.sklep@gmail.com

tel. 502-391-572

 

 

Musli dla koni

 

dla koni

w lekkim i średnim treningu

 

 

 

 

 

dla koni

w intensywnym treningu

 

 

 

 

dla koni

rekreacyjnych

 

 

 

 

dla koni

w treningu wyczynowym

 

 

 

 

Konie, nasza pasja, nasza miłość, nasze życie.

Już jako bardzo młodzi ludzie zdecydowaliśmy, że całe nasze życie zarówno prywatne jak i zawodowe będzie związane właśnie z nimi. Naszym celem, do którego wciąż dążymy jest hodowla jak najcenniejszych użytkowo koni czystej krwi arabskiej. Część z naszych wychowanków wyruszyła w świat, aby tam swoimi zwycięstwami przynosić chlubę nowym właścicielom. Są to głównie konie z predyspozycjami do rajdów długodystansowych. Natomiast treningiem najszybszych i najściglejszych zajęliśmy się sami. Jako pole do popisu wybraliśmy szybkościowe konkurencje westernowe. Startując na naszych koniach w zawodach pole bending i barrel Racing wypełniliśmy plan maximum, czyli: kilkukrotnie tryumfowaliśmy w Mistrzostwach Europy Centralnej, zdobyliśmy Mistrzostwo Niemiec, Mistrzostwo Austrii i wice mistrzostwo Europy.

 

Wielokrotne zostaliśmy Mistrzami Polski, jak również byliśmy niepokonani w cyklu międzynarodowych zawodów Adrenalina Cap. Jesteśmy oczywiście ogromnie dumni ze wszystkich naszych zwycięstw, tak tych największych, jak również niosących mniejszy prestiż, ale przecież każdy zawodnik zaczyna od zawodów regionalnych.

 

Teraz trochę prozy życia, czyli z czym borykają się najczęściej hodowcy i trenerzy. Nie można werbalnie porozmawiać z koniem, nie powie nam o swoich bolączkach, predyspozycjach i preferencjach. Pozostaje więc tylko wzmożona uwaga i wnikliwa obserwacja. A wiadomo, że jeżeli oczekujemy, aby koń dał z siebie wszystko, musimy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić mu możliwie najlepsze odżywianie. I tu niestety nie wystarczy „klasyczne żywienie”. Przy tak znacznych wyrzutach energii musimy zapewnić koniom paszę o przemyślanym, zbilansowanym składzie, zawierającą witaminy, bogatą w makro i mikroelementy, a przy tym po prostu smaczną.

 

Tak więc, nie ukrywamy, że jednym z kluczy do naszego sukcesu są autorskie, stworzone specjalnie z myślą o naszych koniach, mieszanki paszowe. Pan doktor Kassner, lekarz weterynarii specjalista ds. żywienia, widząc jak bardzo borykamy się z problemami żywieniowymi naszych czempionów, wyciągnął do nas pomocną dłoń i zdecydował się, w ścisłej współpracy z nami, rozpocząć tworzenie mieszanek paszowych dedykowanych dla koni obciążanych ekstremalnie wyczerpującym treningiem. W miarę rozwoju współpracy, składy ewaluowały tak, aby zapewnić możliwie najefektywniejsze żywienie. Efekty nie kazały na siebie długo czekać. Treningi stały się mniej wyczerpujące dla koni i posypały się najwyższe laury.

 

Najważniejsze jest jednak to, iż starsze zwierzęta , które są już po karierze sportowej nadal zachowują wspaniałą kondycję i równowagę psychiczną. Po kilku wspaniałych sezonach postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z innymi. Najpierw byli to zaprzyjaźnieni hodowcy i zawodnicy, a kiedy Ci byli bardzo usatysfakcjonowani, zaczęliśmy przemyśliwać nad dalszą współpracą z dr Kassnerem i rozszerzeniem palety produktów. Ponieważ jesteśmy właścicielami pensjonatu dla koni, gościmy u siebie różne typy koni. Od rekreacyjnych poczynając, a na ujeżdżeniowych kończąc. Były więc idealne warunki do obserwacji, w jaki sposób doskonałe produkty wpływają na poprawę kondycji zwierząt, które powierzono nam pod opiekę.

 

W chwili obecnej, po otrzymaniu przez producenta paszy NANOMIX niezbędnych certyfikatów (FAMI QS) postanowiliśmy zaproponować je Państwu , a w następnych etapach naszej działalnośći będziemy rozszerzać nasz asortyment o kolejne produkty.

Na skróty

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Rodzaje płatności

wysyłka i koszty

 

Super Horse

Aleksandra Szubart

Maniów ul.Sobócka 28

55-081 Mietków

tel. 502-391-572

superhorse@firma.pl

superhorse.sklep@gmail.com

https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-122819361-1